medalista

24 11 18
Uczeń naszej szkoły Igor Lekston reprezentujący Polskę w Pucharze Europy Muaythai (boks tajski) w Turcji wrócił 19.11.18 ze srebrnym medalem.W rozgrywkach brało udział 866 zawodników z 2
LICEALIADA. Złote medalistki w szkolnych mistrzostwach Łodzi w piłce ręcznej w roku szkolnym 2018/2019. GRATULACJE i BRAWO DZIEWCZYNY!
W dniu 7.11.18 odbyła się uroczysta akademia związana z 100 rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę
Dnia 26 października w naszej szkole odbył się bieg z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.
25 października obchodziliśmy Julianki -święto patrona naszej szkoły Juliana Tuwima.Zagrało wizją i fonią szkolne "Ptasie Radio".Tak na te coraz krótsze jesienne dni...I było bardzo n
Dnia 17 września odbył się uroczysty apel upamiętniający wydarzenia z 1939r - agresję Niemiec i Związku Radzieckiego na Polskę.
W dniu 22.10.18 klasy I A L.O i 2 L.O. były na zajęciach teatralnych w TW w Łodzi. Mieliśmy zajęcia z emisji głosu, zajęcia baletowe i projektowanie strojów. Wysłuchaliśmy wykładu na temat inst
Zgodnie z tradycją szkoły, przy okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej, przyjęliśmy w poczet społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych. Złożyli oni uroczyste ślubowanie.
Dnia 3 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Przed nami nowe wyzwania. czas intensywnej nauki, ale i wielu radosnych chwil. No, to do dzieła! Powodzenia!